Kontakti

Potrebujete pomoč?

Tel: +386 1 36 19 260

Fax: +386 1 36 19 271

Email: info@prima-filtertehnika.si

Več podatkov

Prima Filtertehnika d.o.o.

Sedež:

Sora 42a, 1215 Medvode
T: +386 1 36 19 260
F: +386 1 36 19 271
E: info@prima-filtertehnika.si

Delovni čas: vsak delovnik med 7.00 in 16.00 uro

 

Podružnica:

Tržaška 21, 2000 Maribor
T: +386 2 63 00 830
F: +386 2 63 00 836
E: info@prima-filtertehnika.si

Delovni čas: vsak delovnik med 7.00 in 16.00 uro

 

mag. Mateja Vodičar
direktorica

T: +386 1 36 19 265
E: mateja@prima-filtertehnika.si

Sonja Golja
vodja financ in računovodstva

T: +386 1 36 19 266
E: sonja@prima-filtertehnika.si

Marko Golja
direktor podjetja Prima filtri d.o.o.

T: +386 1 36 19 270
M: +386 41 592 555
E: marko@prima-filtri.si

Tomaž Jelovčan
tehnolog

T: +386 1 36 19 263
E: tomaz@prima-filtertehnika.si

Rok Kepic
tehnolog

T: +386 1 36 19 264
E: rok@prima-filtertehnika.si

Sandi Korpič
tehnolog

T: +386 1 36 19 260
E: sandi.korpic@prima-filtertehnika.si

Urša Terze Knific
administracija

T: +386 1 36 19 261
E: ursa@prima-filtertehnika.si

Primož Šoškič
administracija, PE Maribor

T: +386 2 630 08 30
M: +386 70 333 831
E: primoz.s@prima-filtertehnika.si

Vida Košir, dipl. ekon. 
nabava

T: +386 059 715 917
E: vida@prima-filtertehnika.si

Leja Bevk, dipl. org./man.
marketing


T: +386 1 36 19 262
E: leja@prima-filtertehnika.si

Bogdan Podboj
svetovalec za industrijsko odpraševanje

T: +386 2 630 08 34
M: +386 31 388 922
E: bogdan@prima-filtertehnika.si

Tanja Tomažin, dipl. komercialistka

vodja prodaje, vodja PE Maribor

T: +386 2 630 08 38
M: +386 41 704 656
E: tanja@prima-filtertehnika.si

Robert Košir, dipl. upr. org.
prodaja (Notranjska, Goriška, Primorska)

T: +386 1 36 19 268
M: +386 41 641 821
E: robert@prima-filtertehnika.si

Primož Kovačič, dipl. upr. ved.
prodaja (Ljubljana, Gorenjska)


T: +386 059 715 918
M: +386 70 578 558
E: primoz@prima-filtertehnika.si

Vojko Canjko, dipl. ekon.
prodaja (Koroška, Savinjska, Posavje, Zasavje)

T: +386 2 630 08 32
M: +386 51 324 803
E: vojko@prima-filtertehnika.si

Anže Vilar
prodaja (Dolenjska)


T: +386 1 36 19 269
M: +386 30 710 888

E: anze@prima-filtertehnika.si

Mitja Geč
prodaja


M: +386 30 465 311


E: mitja@prima-filtertehnika.si

Imate težave z vodo?

Smo vodilno podjetje na področju industrijske filtracije, kjer dosegamo odlične rezultate.

+386 1 36 19 260 info@prima-filtertehnika.si
Imamo rešitev