Zaposlitev

Potrebujete pomoč?

Tel: +386 1 36 19 260

Fax: +386 1 36 19 271

Email: info@prima-filtertehnika.si

Več podatkov

Če vas zanima delo v mladem in dinamičnem kolektivu in ste prepričani, da ste pravi kandidat za v našo PRIMA ekipo, nam pošljite vašo prijavo z življenjepisom. Prepričajte nas, zakaj ste ravno vi tisti, ki vas potrebujemo! Vse prijave skrbno shranimo in ustrezne kandidate po potrebi v bodoče kontaktiramo.

K sodelovanju vabimo kandidate in kandidatke za prosto delovno mesto:

DELAVEC V PROIZVODNJI FILTROV - M

Opis dela:

  • Delo s pločevino in filtrirnimi materiali

Pričakujemo

  • Srednja poklicna izobrazba (strojna smer)
  • Delovne izkušnje – 1 leto dela v proizvodnji
  • Sposobnost samostojnega odločanja
  • Samoiniciativnost
  • Sposobnost timskega dela
  • Organizacijske in komunikacijske veščine

Nudimo:

  • Enoizmensko delo z delovnim časom od 6.30 do 14.30
  • Možnost zaposlitve za nedoločen čas s 3 - mesečno poskusno dobo (pričetek dela je možen takoj)
  • Stimulativno plačilo
  • Dinamično delo v mladem kolektivu

Kontaktna oseba: Marko Golja (tel. št. 041 592 555)

Imate težave z vodo?

Smo vodilno podjetje na področju industrijske filtracije, kjer dosegamo odlične rezultate.

+386 1 36 19 260 info@prima-filtertehnika.si
Imamo rešitev